Kategori: Alexa, Arama Motorları, Backlink, Forum Tanıtım, İmleme, Pagerank, Profil Backlink, Seo, Sosyal İmleme, Sosyal Paylaşım, Tanıtım Yazısı, Trustrank, Yorum Backlink

Backlink Nedir?

Yazar :

Etiketler Paylaş Yorumlar (2)

Backlink Nedir?

Backlink Nedir?

Backlink kelimesi ingilizce 2 kelimenin birleşmesinden oluşmuştur.  Back ve Link olarak iki farklı kelimenin anlamının türkçe karşılığı geri bağlantı anlamındadır. Geribağlantı bir internet sitesinden başka bir internet sitesine verilen referans bağlantıda diyebiliriz. Backlink bir çok çeşiti bulunmaktadır. Backlinkler ihtiyaca göre çeşitli meta kodları ile değişiklik göstermektedir.

Backlink alırken dikkat edilmesi gerekn bir çok husus vardır siteniz için yaraları dönüşüm olacağı gibi zararlarıda yüksek derecedir. Arama motorlarında kelime bazlı yükselişin temelinde yatan backlink her web sitesi için ihtiyaçtır. Seo çalışmalarının önemli bir kısımı olan dış seo çalışmaları bütünüyle backlink desteği ile yükseliş sağlanır.

Backlink konusunda bilmediklerinizi yorum alanından bize bildirerek daha iyi sizlere yardımcı olabiliriz. Backlink hakkında ve ne olduğu hakkında bu makalemizde bilgiler sunuduk. Diğer makalelerimizde backlink hakkında diğer aradıklarınızıda bulabilirsiniz.

 

Benzer Yazılar
Yorum Yazin »2 Yorumlar
  • Reply » adem yılmaz 10 Mart 2016

    teşekkürler

  • Reply » Yagna Travel Agency 28 Temmuz 2016

    Faydalı bir yazı! Teşekkürler…

İsim: « Gerekli

E-posta Adresi: « Gerekli

Web Adres: « İsterseniz

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>