Kategori: Backlink, Forum Tanıtım

Forum Backink Tanıtım Yazısı

Yazar :

Etiketler Paylaş Yorumlar (3)

Forum Backink Tanıtım Yazısı

Forum Backink Tanıtım Yazısı

Forum backlink forum sitelerinden alınan bağlatılardır. Forum sitelerinden alınan bu backlinklerin 3 çeşidi vardır. Profil, imza ve tanıtım yazısı ile alımaktadır genel olarak.Forum tanıtım yazısı olarak alınan backlinkler en yararlı backlink çeşitlerinden biridir. Forumlarda tanıtım yapılırken dikkat edilecek hususlar.

Forum tanıtımlarında günümüzde bir çok foruma aynı makale girilerek yükselmek çalışmaları yapılmaya çalışılmakta ve bunlar hiç bir sonuç vermemektedir. 100 tane forum backlink çalışması yapılıp tek makale kulanılmaktansa. Daha fazla makale kulllanılarak daha az foruma tanıtım yapılması etkili olacaktır.

Forum tanıtım çalışmaları yapılırken diğer dikkat edimesi geren özellik link çıkışları tanıtım yazısının seo uyumluluğu gelmektedir.Forum tanıtım yazılarında kısa tanıtıcı başlık seo uyumlu içerik ve maksimum 3 tane link çıkışı yapmanız gerekmektedir.

Forum tanıtım yazıları diğer tanıtım yazılarından daha etkilidir. Bunun sebebi paylaşım platforumlarında trafik kullanımı ve site değerleri normal sitelerin genelinden fazladır.Pagerank ve site indeksi alan adı yaşı gibi kritelerlerd göz önünde bulundurulduğunda forum tanıtım çalışmaları daha cezbedici bir hal almaktadır.

Benzer Yazılar
Yorum Yazin »3 Yorumlar
  • Reply » film izle 20 Ekim 2014

    Yararlı bilgiler için teşekkürler.

  • Reply » naturpy milk tea 18 Temmuz 2016

    evet dediğiniz gibi forum backlik her zaman daha iyidir

  • Reply » ferdi 20 Temmuz 2016

    internet sitesi kurdurmak istiyorsanız veya domain almak istiyorsanız bu siteyi kullanabilirisiniz.

İsim: « Gerekli

E-posta Adresi: « Gerekli

Web Adres: « İsterseniz

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>