Backlink Nedir?

Backlink Nedir?

Backlink Nedir?

Backlink kelimesi ingilizce 2 kelimenin birleşmesinden oluşmuştur.  Back ve Link olarak iki farklı kelimenin anlamının türkçe karşılığı geri bağlantı anlamındadır. Geribağlantı bir internet sitesinden başka bir internet sitesine verilen referans bağlantıda diyebiliriz. Backlink bir çok çeşiti bulunmaktadır. Backlinkler ihtiyaca göre çeşitli meta kodları ile değişiklik göstermektedir.

Backlink alırken dikkat edilmesi gerekn bir çok husus vardır siteniz için yaraları dönüşüm olacağı gibi zararlarıda yüksek derecedir. Arama motorlarında kelime bazlı yükselişin temelinde yatan backlink her web sitesi için ihtiyaçtır. Seo çalışmalarının önemli bir kısımı olan dış seo çalışmaları bütünüyle backlink desteği ile yükseliş sağlanır.

Backlink konusunda bilmediklerinizi yorum alanından bize bildirerek daha iyi sizlere yardımcı olabiliriz. Backlink hakkında ve ne olduğu hakkında bu makalemizde bilgiler sunuduk. Diğer makalelerimizde backlink hakkında diğer aradıklarınızıda bulabilirsiniz.

7 yorum

 1. teşekkürler

 2. Yagna Travel Agency

  Faydalı bir yazı! Teşekkürler…

 3. Bilal Öztürk

  Hırdavat, yapı malzemeleri, inşaat ürünleri, nurgaz kamp ocakları gibi çeşitlerimizde oldukça fazladır. Beyaz, yeşil, kahverengi, turuncu ve sarı olmak üzere stoklarımızda yer almaktadır. Tekli portatif ocak olarak gelir.
  Nurgaz markanın aynı zamanda yedek kartuşları da sitemizde yer bulmaktadır. İkili ve dörtlü olmak üzere ocağın çeşitleri bulunmaktadır.

 4. çok teşekkürler hocam.

 5. Faydalı bir yazı! Teşekkürler…

 6. Guzel bir yazı olmus tesekkurler

 7. Süper içerik ve site severek takip ediyoruz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Tıkla Ara
WhatsApp Online Destek